Соопштение за ново работно време на филијалите на Стопанска банка АД – Скопје од 18.05.2020 година

Стопанска банка АД – Скопје во поддршка на последните препораки и Одлуката на Владата на Република Северна Македонија, за превенција и заштита од актуелниот ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка АД – Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека по повод престојните државни празници „Св. Кирил и Методиј“ и Рамазан Бајрам, ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје понуди нови промотивни депозити – ПРОМО ФИКС со атрактивни фиксни каматни стапки за штедење во денари и во евра на 15 и 25 месеци, во ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Охридска банка АД Скопје преку соопштение на Македонска берза ја известува јавноста дека успешно ја заврши докапитализацијата во износ од 10 милиони евра. ...
| | веќе видена | слични

Поттикнете го својот бизнис со интернет продавница без надомест! Искористете ја промотивната понуда на Комерцијална банка АД Скопје до 31.05.2020 година, ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека од 20.5.2020 година, експозитурите на Банката Автокоманда – Скопје и Куманово 1 – Куманово ќе работат со ...
| | веќе видена | слични

Од среда, 20.05.2020 година, повеќето од експозитурите и филијалите на Комерцијална банка АД Скопје ќе работат од 8:00 до 16:00 часот. Новото работно време ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Скопје и Тетово се градовите во кои се регистирани најголем број на случаи на коронавирус во Македонија.Скопскиот и тетовскиот во моментов се најзафатени ...
сите 760 | | | веќе видена

Непочитувањето на препораките на здравствените експерти резултираше со десетици заболени високи функционери на СДСМ. Да ги почитуваа препораките немаше да ги ...
сите 433 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 157 | | | веќе видена

Обдукцијата покажала дека убиениот Афроамериканец Џорџ Флојд бил позитивен на коронавирус, објави Си-Ен-Ен.Главниот медицински инспектор Ендру Бејкер изјавил ...
сите 265 | | | веќе видена

Синоќа на „Топ Тема“ Арбен Зибери, директорот на Центарот за јавно здравје Скопје изјави дека Комисијата за заразни болести ниту еднаш нема посочено дека е ...
сите 146 | | | веќе видена

Владата вложува максимални напори да направи баланс во заштитата на работниците и функционирањето на компаниите, истакна денеска вицепремиерката задолжена за ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Соопштение за ново работно време на филијалите на Стопанска банка АД – Скопје од 18.05.2020 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: