Eкспозитурата Сити мол на Комерцијална банка од денес повторно во функција

Од денес, 15-ти мај, повторно започна со работа експозитурата на Комерцијална банка АД Скопје во трговскиот центар Сити мол во Скопје, со работно време од 08 ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка АД – Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека по повод престојните државни празници „Св. Кирил и Методиј“ и Рамазан Бајрам, ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје понуди нови промотивни депозити – ПРОМО ФИКС со атрактивни фиксни каматни стапки за штедење во денари и во евра на 15 и 25 месеци, во ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Охридска банка АД Скопје преку соопштение на Македонска берза ја известува јавноста дека успешно ја заврши докапитализацијата во износ од 10 милиони евра. ...
| | веќе видена | слични

Поттикнете го својот бизнис со интернет продавница без надомест! Искористете ја промотивната понуда на Комерцијална банка АД Скопје до 31.05.2020 година, ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека од 20.5.2020 година, експозитурите на Банката Автокоманда – Скопје и Куманово 1 – Куманово ќе работат со ...
| | веќе видена | слични

Од среда, 20.05.2020 година, повеќето од експозитурите и филијалите на Комерцијална банка АД Скопје ќе работат од 8:00 до 16:00 часот. Новото работно време ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче вечерва на прес - конференција потврди дека потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, неговата сопруга и малолетната ...
сите 411 | | | веќе видена

„Колку и да сака опозицијата да ја преставува лошо економската ситуација, сепак Светска банка проценува дека ќе ја надминеме кризата. Знам дека однесувањето на ...
сите 539 | | | веќе видена

Продолжија и сѐ побројни стануваат протестните акции против полициското самоволие во САД, иако насилството практично запре, а резултат на сето видено се урнати ...
сите 365 | | | веќе видена

Обвинението против уапсениот полицаец Дерек Човин, кој беше снимен како со колено го притиска вратот на Флојд, е променето во убиство од втор степен Главниот ...
сите 281 | | | веќе видена

Владата вложува максимални напори да направи баланс во заштитата на работниците и функционирањето на компаниите, истакна денеска вицепремиерката задолжена за ...
сите 207 | | | веќе видена

Режисерот Борис Дамовски на својот фејсбук профил вечерва го посочи нееднаквиот аршин кон лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски и првиот човек на ...
сите 129 | | | веќе видена

По зголемениот број новодијагностицирани случаи со Ковид-19 во земјава и за ефикасно спречување на ширењето на коронавирусот, Владата донесе одлука да се ...
сите 115 | | | веќе видена

Мерките за ограничено движење за време на претстојниот продолжен викенд во Скопје ги предлагаме за сите општини, бидејќи градот практично е една функционална ...
сите 137 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 106 | | | веќе видена

Вечерва на „Топ Тема“ Арбен Зибери посочи дека Комисијата за заразни болести ниту еднаш нема посочено дека е време или не е време за избори. Очигледно е дека ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Eкспозитурата Сити мол на Комерцијална банка од денес повторно во функција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: