Сава Пензиско План е најдоброрангирана мобилна апликација во категоријата на финансиски апликации во Македонија од страна на Google Play Store

Сава пензиско друштво а.д. Скопје е првото пензиско друштво кое за своите клиенти изработи мобилна апликација Сава Пензиско План . Преку новата мобилна ...
| | веќе видена | слични

Д-р Петар Талески, член на Управниот одбор на „Сава пензиско друштво“ а.д. Скопје „Сава пензиско друштво“ е првото пензиско друштво во државата што изработи ...
| | веќе видена | слични

Мисијата на Сава пензиско друштво а.д. Скопје, во поглед на управувањето со средствата на фондовите е насочена кон остварување соодветен долгорочен принос на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Директорот на Управата за финансиска полиција, Арафат Муареми, и градоначалникот на Опшина Чаир, Висар Ганиу, се во самоизолација затоа што имале контакт со ...
сите 177 | | | веќе видена

Врвот на партијата позитивен на Ковид 19, голем дел во карантин, додека Радмила Шеќеринска не само што не ги почитува мерките за претпазливост, туку и бесрамно ...
сите 269 | | | веќе видена

Во Лондон и во неколку други британски градови синоќа се одржаа протести за поддршка на демонстрациите во САД што избувнаа по смртта на афроамериканецот Џорџ ...
сите 356 | | | веќе видена

Никој од нас, ниту институција, ниту партија, не смее да си дозволи да ги става во конфликт правото на глас и правото на одмор – на ниту еден граѓанин не смее ...
сите 464 | | | веќе видена

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 357 | | | веќе видена

Паричните права од социјална и детска заштита за месец мај ќе бидат предвреме исплатени. Министерството за труд и социјална политика ги известува корисниците ...
сите 102 | | | веќе видена

На помалку од еден месец од завршувањето на карантинот, денеска во Грција започнува петтата фаза од ублажувањето на рестриктивните мерки и постепеното враќање ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сава Пензиско План е најдоброрангирана мобилна апликација во категоријата на финансиски апликации во Македонија од страна на Google Play Store

Од:
До кого (е-маил):
Порака: