Бидете пример за вашата принцеза: Татковци одгледувајте самоуверени ќерки!

„Принцезо ти си најубава“ или „принцезо ти си најснаодлива“ – кој е вистинскиот комплимент? Проблемите со несигурностите околу телото доаѓаат на изненадувачки ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

До крајот на август очекувам земјите членки на еу да ја изгласаат преговарачката рамка за македонија и некаде наесен европскиот совет да додели датум за прва ...
сите 166 | | | веќе видена

Со Зоран Заев ниту сум се договарал, ниту имам договор. Прв пат слушнав за такво нешто од разговорот кој го објавија некои портали, каде што се споменува моето ...
сите 121 | | | веќе видена

Има драстична разлика во делот на економијата помеѓу нас и СДСМ и тоа го препознаваат граѓаните. Ако во нешто има ВМРО-ДПМНЕ не двојбено позитивно мислење тоа ...
сите 184 | | | веќе видена

Бевме во посета на општина Градско. И тука е присутно незадоволството од Зоран Заев, Љупчо Николовски и СДСМ, од друга страна поддршката на ВМРО-ДПМНЕ е ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бидете пример за вашата принцеза: Татковци одгледувајте самоуверени ќерки!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: