Поучно видео: Тој присуствуваше на сопствениот погреб – Еве што се случи (Видео)


Денес ви носиме нова тура Фигурела вежби за по дома. Не заборавајте седењето дома нека не е пречка за да имате витка линија. Не ви треба многу опрема, само ви ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ова е време кога се потребни силни, брзи одлуки, но одлуку донесени со многу знаење, со институционална соработка и секкао со многу работа. Владата предводена ...
сите 475 | | | веќе видена

Џафери пред младите членови и симпатизери на оваа партија попладнево на градскиот плоштад рече дека реална е можноста Македонија да има премиер албанец, ...
сите 144 | | | веќе видена

Во Македонија како да згасна страста на граѓаните да слушаат тајно снимени разговори, попознати како „бомби“, за одредени субјекти во земјава, а меѓу нив и ...
сите 164 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поучно видео: Тој присуствуваше на сопствениот погреб – Еве што се случи (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: