Предлог следниот викенд полицискиот час да започне во 19:00


3 копии

Министерството за здравство информира дека денеска Комисијата за заразни болести одржа состанок на кој е разгледана можноста за олеснување на досегашните мерки ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Сите досегашни мерки за заштита од коронавирусот засега остануваат во сила. Дали ќе има олеснување ќе зависи од трендот на новозаболени од Ковид-19 денеска и ...
| | веќе видена | слични

Засега нема олабавување на мерките за заштита од коронавирусот, на сила остануваат сите мерки и препораки кои досега се донесени, соопштија од Министерството ...
| | веќе видена | слични

Ова е препораката на Министерството за здравство и Комисијата за заразни болести по вчераодржаниот состанок на кој е разгледана можноста за олеснување на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот Африм Гаши вчера потпиша програма за заедничко дејствување и приклучување во Владата со претседателот на СДСМ и премиер Зоран Заев, кој најави дека ...
сите 605 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, вели дека му дава безрезервна поддршка на неговиот партиски лидер Христијан Мицкоски, за избор за уште еден мандат ...
сите 362 | | | веќе видена

Со највисоки државни почести беа преземени телата на 45 македонски државјанаи кои трагично го загубија својот живот во автобуската несреќа која се случи во ...
сите 329 | | | веќе видена

Освен за криминалот и полнењето на своите џебови, Зоран Заев и неговите пиуни не мрднаа со прст за да се спречи оваа енергетска криза, која се одразува на ...
сите 206 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Предлог следниот викенд полицискиот час да започне во 19:00

Од:
До кого (е-маил):
Порака: