Филипче: Искористете го овој период да поминете квалитетно време со вашите деца

Родители, искористете го овој период да поминете квалитетно време со вашите деца. Во продолжение неколку едукативни и забавни содржини, по предлог на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

А1 Македонија како водечкa компанија во процесот на дигиталната трансформација, ги охрабрува своите корисници за употреба на дигиталните алатки, особено во ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во овој период на зголемена потреба од мобилен интернет, А1 Македонија лансираше нова понуда за своите постпејд корисници. Со активација на месечниот интернет ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Дополнителни 10 GB интернет за вашиот бизнис Доколку сте дел од бизнис светот, имате своја компанија или сте дел од неа, изминатите неколку недели сигурно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

50 години светот се бори за зачувување на планетата Земја. Оваа година сме сведоци на пандемија од корона вирус која ги натера луѓето да застанат, а времето ...
| | веќе видена | слични

ЈП Водовод и канализација – Скопје е прво јавно претпријатие во регионот кое воведува мобилна апликација достапна за Android и IOS ЈП Водовод и канализација – ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Почитувани, Заради ненамерната грешка на претседателот Зоран Заев на денешната прес-конфернција дека сум се заразил на ифтар кај брат ми, сакам само да ве ...
сите 269 | | | веќе видена

Во однос на прес конференцијата на Зоран Заев имам многу да кажам, а сѐ се сведува на тоа дали живеете подобро, дали имате доволно пари, дали ви ги исполнија ...
сите 167 | | | веќе видена

Најмалку 30 града во САД беа погодени од масовни демонстрации во текот на викендот поради смртта на Џорџ Флојд од рацете на полицијата, повеќе од 12 воведоа ...
сите 390 | | | веќе видена

Бојан Јовановски пред судот презентираше фотографии направени во текот на вчерашниот ден на кои се гледа Зоран Милевски – Кичеец како слободно се шета, иако е ...
сите 143 | | | веќе видена

Паричните права од социјална и детска заштита за месец мај ќе бидат предвреме исплатени. Министерството за труд и социјална политика ги известува корисниците ...
сите 102 | | | веќе видена

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 276 | | | веќе видена

На 15 јуни Грците ја отвораат туристичката сезона , прво за гости од 29 земји а потоа и за сите други. Затоа тие подготвија еден вид „туристички водичи така ...
сите 276 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Филипче: Искористете го овој период да поминете квалитетно време со вашите деца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: