Хороскопски знаци кои тешко поднесуваат раскинување

 Кога два хороскопски знаци ќе се сретнат – се раѓа љубов за цел живот, тврдат ѕвездите. Кога лицата родени во знакот на Бик се среќаваат со Скорпиите , меѓу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога ќе помислите на Девиците, прво што веројатно ви доаѓа на ум е нивната континуирана потреба за критикување, рамнодушност и одмереност. Сепак, не е сè така ...
| | веќе видена | слични

Постојат три хороскопски знаци кои е тешко, речиси невозможно, да ги измамите. Тајната лежи во нивната развиена интуиција која ги наведува да ја направат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Некои луѓе едноставно е невозможно да се задоволат, а астролозите тврдат дека тоа има врска со знакот во кој се родени и истакнуваат три најголеми критичари на ...
| | веќе видена | слични

 Имате ли некоја навика, хоби и слично што не сакате никој да го дознае? Дали можеби велите дека никогаш не јадете брза храна, но одвреме-навреме скришно се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Од почетокот на кризата со коронавирусот, на секој јавен настап повторувам една работа – вирусот ќе го победиме со многу дисциплина и безусловно почитување на ...
сите 892 | | | веќе видена

Пазарните инспектори втор ден во обиколка на угостителски објекти – но, без ниту една пишана казна. Рестораните и кафулињата полупразни, но парковите преполни. ...
сите 434 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 269 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 103 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 167 | | | веќе видена

„ВМРО ДПМНЕ е незрела и неодговорна партија. Нивниот лидер Христијан Мицкоски и нивниот технички министер Наќе Чулев се однесуваат деструктивно во текот на ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскопски знаци кои тешко поднесуваат раскинување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: