ФИФА и УЕФА со ретро натпревари за продолжениот #СедиДома викендОстанато

Зоран Заев, претседателот на СДСМ, на прес-конференција изјави дека партискиот потпретседател Мухамед Зекири заболел од корона вирусот додека бил на ифтар кај ...
сите 237 | | | веќе видена

Денеска во земјава се регистрирани нови 89 позитивни случаи на коронавирусот, пренесуваат медиумите. Од Институтот за јавно здравје за МИА изјавиле дека во ...
сите 514 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски вчера, по седницата на Советот за безбедност, откри дека партиите биле блиску до договор за датум за избори, но последните два ...
сите 186 | | | веќе видена

Адвокатот Сашо Дукоски го запраша судот зошто обвинителството не дозволило во целост да се вештачи мобилниот телефон на Бојан Јовановски за да се види со кого ...
сите 125 | | | веќе видена

Епидемилозите кои одат на терен за да тестираат или да направат епидемиолошка анкета кај заболени со ковид-19, многу често се соочуваат со отпор и одбивање да ...
сите 144 | | | веќе видена

Паричните права од социјална и детска заштита за месец мај ќе бидат предвреме исплатени. Министерството за труд и социјална политика ги известува корисниците ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ФИФА и УЕФА со ретро натпревари за продолжениот #СедиДома викенд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: