Соопштение за неработни денови на Централна кооперативна Банка по повод Велигденските празници

Централна кооперативна Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека по повод претстојните В елигденски празници, експозитурите на Централна кооперативна ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Штедилница Можности ги известува своите клиенти дека во периодот од 24.04.2020 година, дирекцијата и експозитурите ќе работат секој работен ден од понеделник ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во согласност со последната Одлука на Владата за забрана и посебен режим на движење на целата територија на државата, Силк Роуд Банка ги известува сите клиенти ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка АД – Скопје ги известува своите клиенти дека во склад со засилените мерки за заштита од ширење на COVID – 19 во земјата како и новите термини ...
| | веќе видена | слични

Согласно донесените Одлуки од Владата, за намалување на рестрикциите на движењето, Еуростандард Банка ги известува своите клиенти дека од денес 23.04.2020 ...
| | веќе видена | слични

Согласно донесените Одлуки од Владата на Република Северна Македонија, во однос на намалување рестрикциите на движењето и на зголемување за заштитата на ...
| | веќе видена | слични

УНИБанка ги известува своите клиенти дека експозитурите на Банката ќе работат со работно време од понеделник до петок од 08:00 часот до 15:00 часот, додека во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Мора да направиме се за да го зачуваме здравјето на граѓаните, и тоа го правиме низ овие изборни собири коишто ги одржуваме на изборната кампања. И многу е ...
сите 424 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва во рамките на кампањата „За обнова на Македонија“ се обрати пред жителите Македонски Брод.Тој им ...
сите 392 | | | веќе видена

ДУИ денеска и официјално се откажа од концептот едно општество за сите. Жалиме што ДУИ се служи со ваква националистичка реторика и ги поткопува придобивките ...
сите 192 | | | веќе видена

Новиот Закон за јавно обвинителство од вчера стапи на сила, со што и официјално згасна Специјалното јавно обвинителство. Државниот јавен обвинител Љубомир ...
сите 93 | | | веќе видена

Изминатите нeколку денови се намалува бројот на приеми споредено со тоа што беше пред десеттина дена кога имаше огромен број пациенти кои доаѓаа во болница и ...
сите 299 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски носител на листата кандидати за пратеници во ИЕ 2 на вечерашното гостување на изборната програма на ...
сите 334 | | | веќе видена

Во движење се ставени не само земјата и регионот, туку и меѓународни центри, бидејќи правдата е на наша страна и целата врева се крева поради тоа што ние ...
сите 51 | | | веќе видена

Враќање на Дурловски во Собранието би било враќање на местото на злосторството, рече претседателот на СДСМ, Зоран Заев, на вечерашната граѓанска трибина на ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Соопштение за неработни денови на Централна кооперативна Банка по повод Велигденските празници

Од:
До кого (е-маил):
Порака: