Состојба со коронавирусот во светот до 13 часот


Најновите податоци за коронавирусот кои пристигнуваат од Кина, кажуваат дека земјата речиси и да го искорени коронавирусот. Бројката на заболени во најголемата ...
| | веќе видена | слични
4 копии
7 копии

И натаму водечки по вкупниот број на инфицирани и починати се Соединетите американски држави каде само вчера починаа над 2 300 лица . Бројот на смртни случаи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со сите успеси што заедно ги постигнавме, покажавме дека можеме, денес сме членка на НАТО, денес ги почнуваме преговорите за членство во ЕУ, имаме утврдена ...
сите 452 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 91 | | | веќе видена

За прв пат ќе се гласа три дена, во работни денови и изборите ќе траат до 21 часот. Епидемијата на коронавирусот делумно ги измени протоколите на текот на ...
сите 407 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 258 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Состојба со коронавирусот во светот до 13 часот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: