ГАК: Зголемен бројот на предвремени породувања, починати пет бебиња


2 копии

Едномесечното бебе од Тајланд, кое беше најмладиот пациент со коронавирус, успешно е излекувано од болеста благодарение на тим лекари и употреба на коктел од ...
| | веќе видена | слични

Александра Ангелова, мајката на 4-месечното бебе, најмладиот пациент заболен со коронавирус во земјава, која е сместена на Инфективната клиника, се огласи на ...
| | веќе видена | слични

Клиниката за инфективни болести до медиумите испрати демант откако мајката на заболеното четиримесечно бебе од коронавирус преку социјалните мрежи револтирано ...
| | веќе видена | слични

Мајката на четиримесечното бебе од Кочани кое е позитивно на коронавирусот и кое се лечи на инфективната клиника во Скопје, изреволтирана од односот и ...
| | веќе видена | слични

Сѐ уште не се тестирани за коронавирус премиерот Оливер Спасовски, вицепремиерот Бујар Османи, министерот за здравство Венко Филипче и министерот за ...
| | веќе видена | слични

Мајката која што со своето четиримесечно бебе веќе извезно лежат на Инфективната клиника во Скопје, после реакцијата на клиниката истата за Курир појаснува ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби денеска соопшти дека во целост ги демантира наводите на мајката со четиримесечното бебе, која тврди дека ...
| | веќе видена | слични

Едномесечно бебе од Тајланд, инаку најмладиот пациент заразен со Ковид-19, успешно се опорави од болеста благодарение на употреба на „коктел“ од антивирусни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Актерот Алек Болдвин вели дека е во тажен и во шок откако на сетот на неговиот нов филм „Р’ѓа“ случајно ја уби снимателката Халина Хачинс, а го рани режисерот ...
сите 109 | | | веќе видена

За власта, а особено за Заев ова е последната сламка за спасот. И не е незаслужено затоа што народот е против него. Тоа е последица на многу разочарувања и ...
сите 61 | | | веќе видена

Оставката на историчарот Ванчо Ѓоргиев дополнително ќе ја ископмлицира работата на мешовитата комисија, особено поради тоа што доаѓа во деликатен момент среде ...
сите 196 | | | веќе видена

Во вечерашното обраќање во Охрид, кандидатот за градоначалник за општина Охрид, Кирил Пецаков, истакна дека ќе работи за охриѓани, за нова иднина и подобар ...
сите 116 | | | веќе видена

Владина делегација составена од Роберт Алаѓозовски, национален координатор за интеркултурализам, едно општество, развој на културата и меѓуресорска соработка и ...
сите 139 | | | веќе видена

-Оваа сала вечерва ја покажува вистинската сила на граѓаните, а вашата сила и посветена работа ја влече метрополата напред, не е сеедено каков град ќе биде ...
сите 325 | | | веќе видена

Најостро ја демантирам оваа лажна вест како и многу други невистини кои се креираат од страна на штабот на Илиевски а имаат за цел да наштетат на мојот личен ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГАК: Зголемен бројот на предвремени породувања, починати пет бебиња

Од:
До кого (е-маил):
Порака: