Нови функционалности во системите на електронското банкарство на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје ги информира своите клиенти дека направена е успешна надградба на електронско банкарство на физички и правни лица и воведени се нови ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Силк Роуд Банка ги известува сите постојни и нови корисници на системот за електронско и мобилно банкарство за физички лица дека го продолжува промотивниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во текот на денешниот ден тутунопроизводителите чии презимиња почнуваат на буквите А, Б, В, Г и Д на шалтерите на банките ќе можат да ги подигнат парите за ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Тутунопроизводителите денеска ќе можат да ги подигнат парите за субвенциите во експозитурите и филијалите на банките во коишто се нивните сметки, во општините ...
| | веќе видена | слични

Од денес тутунарите ќе можат по режим на азбучен ред да ги подигаат исплатените субвенции во експозитурите од банките каде што им се исплатени истите. ...
| | веќе видена | слични

Од Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанств информираат дека денека парите ќе може да си ги земат тутунарите со преизмиња кои започнуваат на ...
| | веќе видена | слични

Шпаркасе Банка Македонија ги информира своите клиенти дека од денес, 20 април (понеделник), сите тутунари ќе можат да ги подигнат субвенциите за тутун. ...
| | веќе видена | слични

Министрството за земјоделство информира дека денеска (20 април) од 16 до 23 часот тутунопроизводителите можат да ги подигнат субвенциите за реколтата 2019, од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на собир во општина Центар вечерва порача дека правдата мора да завладее насекаде низ Македонија, во секој ...
сите 465 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Носителот на листа од 6 ие и претседателот на Алијансата за Албанците, Зиадин Села во Теарце зборуваше за многуте проблеми на албанските села, на кои им ...
сите 217 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 237 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, на средбата со пензионери во населбата Автокоманда, во скопската Општина Гази Баба, зборуваше за Програмата на ...
сите 208 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нови функционалности во системите на електронското банкарство на Халкбанк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: