СКОПЈАНИ СЕ ИСПОТЕПАА НА УЛИЦА пред да почне полициски час

Полицијата вчера околу 16 часот добила пријава за пукање сретсело во с. Студеничани, во близина на Општина Студеничани -По претходна вербална расправија, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
6 копии

Речиси стана секојдневие вестите за искасани граѓани од кучиња скитници, како и за граѓани кои на своја рака „го решаваат“ овој проблем. И во денешниот билтен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ и претседател на собраниската Комисија за надворешна политика Антонио Милошоски денеска соопшти дека за среда во 15.00 часот ќе закаже ...
сите 402 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче јавноста секојдневно го гледа во темен костум и бела кошула на честите прес-конференции кога информира за сите ...
сите 118 | | | веќе видена

Дваесет и еден нов случај на Ковид-19 од направени 4370 тестирања, еден починат и седум оздравени пациенти се регистрирани вчера. На инфективните одделенија во ...
сите 663 | | | веќе видена

Бугарија даде и дава безброј докази за добра волја, за желба за плоден политички дијалог, но потребно е да се одговори на ист начин, а не да се води жестока, ...
сите 76 | | | веќе видена

Блокадите што ги организира ВМРО-ДПМНЕ имаат една причина, а причината е нетранспарентноста на власта и тајните преговори кој што двоецот Заев-Бучковски ги ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СКОПЈАНИ СЕ ИСПОТЕПАА НА УЛИЦА пред да почне полициски час

Од:
До кого (е-маил):
Порака: