Канал 5 : Изненадени сме, првиот тест на уредникот Гоце Михајлоски беше негативен

Телевизијата Канал 5 денеска објави соопштение во врска со случајот со главниот и одговорен уредник во телевизијата, Гоце Михајлоски кој е заразен со ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

Главниот и одговорен уредник на Канал 5 телевизија, Гоце Михајловски, е заболен од корона вирусот. Уште четири негови колеги, поради контактот, се ставени во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Здружението на новинарите на Македонија со загриженост ја прими информацијата дека уредникот на националната телевизија „Канал 5“, Гоце Михајлоски, е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Претседателот на СДСМ Зоран Заев вечерва на својот официјален фејсбук профил напиша дека резултатот од неговиот извршен тест за КОВИД-19 е негативен. – ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ), поттикнато, од, како што велат, некои неодговорни објави, пред сè, на социјалните мрежи, апелира да не се ...
| | веќе видена | слични

Здружението на новинарите на Македонија апелира да не се стигматизираат новинарите и медиумските работници кои се заболени со коронавирус или за кои постои ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ПОРАСНА БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ, НОВИ 52 Во последното деноноќие бројот на заразени повторно се зголеми. Од Комисијата за заразни болести која се уште држи ...
сите 506 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 253 | | | веќе видена

Претседателот, Стево Пендаровски,оствари телефонски разговор со поглаварот на Римокатоличката црква, папата Франциск.Од неговиот Кабинет, информираат дека ...
сите 218 | | | веќе видена

Жива музика, играње на маса, гушкање. Ова, меѓу другото, го затекнале пазарните инспектори синоќа, додека вршеле контроли во угостителските објекти кои од ...
сите 66 | | | веќе видена

Дали пандемијата навистина стивнува, или олабавувањето на мерките ќе биде ново „масло“ на огнот, д-р Никола Пановски вечерва изјави на Канал 5 телевизија дека ...
сите 191 | | | веќе видена

Бугарија планира од 1 јуни да го укине задолжителниот 14-дневен карантин за патниците од Македонија и од повеќето земји на ЕУ, но не и од земјите со најголема ...
сите 132 | | | веќе видена

Полицаецот кој со колена го приклешти Афроамериканецот Џорџ Флојд, легнат и во лисици, по што задржаниот почина на место, е уапсен, јави денеска Си-ен-ен. ...
сите 127 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Канал 5 : Изненадени сме, првиот тест на уредникот Гоце Михајлоски беше негативен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: