Јуве и Милан подготвуваат трејд


Фаустино Асприлја воопшто не се сменил и нема влакна на јазикот, без разлика дали е во право, или не, а во изјава за „Газета дело Спорт“ го поткачи и Дејан ...
| | веќе видена | слични

Федерико Бернардески најверојатно ќе го напушти Јувентус на крајот на сезоната. „Бјанконерите“ платија на Фиорентина 40 милиони евра за Бернардески во летото ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ова е време кога се потребни силни, брзи одлуки, но одлуку донесени со многу знаење, со институционална соработка и секкао со многу работа. Владата предводена ...
сите 475 | | | веќе видена

Џафери пред младите членови и симпатизери на оваа партија попладнево на градскиот плоштад рече дека реална е можноста Македонија да има премиер албанец, ...
сите 144 | | | веќе видена

Утринава почина 56-годишен пациент од Неготино, позитивен на корона вирусот, потврди за Фактор епидемиологот од Центарот за јавно здравје Кавадарци, д-р. Ристе ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јуве и Милан подготвуваат трејд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: