Јуве и Милан подготвуваат трејд


Фаустино Асприлја воопшто не се сменил и нема влакна на јазикот, без разлика дали е во право, или не, а во изјава за „Газета дело Спорт“ го поткачи и Дејан ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Федерико Бернардески најверојатно ќе го напушти Јувентус на крајот на сезоната. „Бјанконерите“ платија на Фиорентина 40 милиони евра за Бернардески во летото ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Филонис Флојд, братот на од полицијата убиениот афроамериканец Џорџ Флојд, причина која што предизвика масовни протести и немири низ Америка, изјави дека ...
сите 266 | | | веќе видена

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 123 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 100 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 118 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јуве и Милан подготвуваат трејд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: