Маж нападнат со стап пред продавница во село Марков Манастир

2 копии
3 копии
2 копии

На железничката пруга Скопје – Тетово, во пладневните часови на 14 април кај патниот премин Сарај – Кондово, се случила железничка незгода во која учествувале ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Прогнозите се дека ќе имаме поинаква многу подобра слика за состојбата со Ковид-19 во земјава до крајот на оваа недела, но ова го кажувам повторно со резерва ...
сите 416 | | | веќе видена

Одделението на Државниот пазарен инспекторат од Куманово ќе биде затворено, бидејќи еден од инспекторите е позитивен на ковид-19, соопшти денеска директорот на ...
сите 238 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, соопшти дека имал телефонски разговор со претседателот на Европската народна партија и поранешен претседател ...
сите 474 | | | веќе видена

Двајца полицајци биле застрелани, а трет бил прободен во судир со осомничен во Бруклин доцна во средата вечерта, пренесува „Њујорк пост“.Престрелката се ...
сите 289 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести на денешниот состанок донесе предлог да биде воведен полициски час во Скопје, Штип, Куманово со Липково и Тетово од утре во 21 ...
сите 66 | | | веќе видена

Продолжија и се побројни станауваат протестните акции против полициското самоволие во САД, иако насилството практично запре, а резултат на сето видено се ...
сите 83 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Маж нападнат со стап пред продавница во село Марков Манастир

Од:
До кого (е-маил):
Порака: