Интер ги прибира странците – самоизолација, па тренинзи

Федерико Бернардески најверојатно ќе го напушти Јувентус на крајот на сезоната. „Бјанконерите“ платија на Фиорентина 40 милиони евра за Бернардески во летото ...
| | веќе видена | слични

Поранешната starвезда на Верона, Пребен Елкјаир, изјави дека тренерот на Интер, Антонио Конте, допрва треба да дознае како да извлече максимум од Кристијан ...
| | веќе видена | слични

Уругвајскиот фудбалер Диего Годин по само една година се подготвува да го напушти Интер. Порталот „Фудбал Италија“ тврди дека Годин кариерата ќе ја продолжи во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СЕ ЗГОЛЕМИ БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОРОНАВИРУСОТ Денеска во земјава се регистрирани нови 89 позитивни случаи на коронавирусот, пренесуваат медиумите. Од ...
сите 621 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 336 | | | веќе видена

Француските угостители се подготвуваат за повторно отворање на нивните локали, предвидено со втората фаза за излегување од изолацијата воведена поради ...
сите 226 | | | веќе видена

Бојан Јовановски се надева на ослободителна пресуда бидејќи смета дека Обвнителството нема никакви докази. Доколку пак биде осуден тоа ќе биде поради тоа што ...
сите 182 | | | веќе видена

Вонредната состојба во земјата е продолжена за 14 дена, но ако нема ново продолжување, немаме избор, законот е јасен, изборите треба да се одржат на 5 јули, ...
сите 466 | | | веќе видена

По денешниот состанок на угостителите со раководството на Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), извесно е дека нема отстапување од пропишаните протокли за ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интер ги прибира странците – самоизолација, па тренинзи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: