Известување за работно време на експозитурите на НЛБ Банка од 08.04.2020 година

НЛБ Банка ги известува клиентите дека во согласност со последните воведени мерки од Владата на РСМ за спречување на ширење на Корона вирусот, како и промената ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Согласно дополнителните мерки на Владата на Република Северна Македонија за продолжување на полицискиот час на целата територија на Северна Македонија со ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје ги информира своите почитувани клиенти дека согласност со засилените мерки за спречување на ширење на корона вирусот и посебниот режим на ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка а.д. Битола ги известува своите клиенти за промена на работното време на своите експозитури. Владата на РСМ на предлог на Комисијата за заразни ...
| | веќе видена | слични

Централна кооперативна Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека врз основа на Одлуката за изменa на Одлуката за забрана и посебен режим на движење на ...
| | веќе видена | слични

Согласно новите владини мерки за ограничување на движењето на граѓааните, сите деловни простории на Триглав осигурување, Триглав осигурување живот и Триглав ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Отворивме по пропис, растојание метар и пол од маса, со дезинфекциски средства, без задржување на шанк, носење заштита. Буквално презедовме и правиме сè како ...
сите 407 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 308 | | | веќе видена

Го прашавме министерот за здравство Венко Филипче за тоа дали новите бројки на заразени и како што и тој рече непочитувањето на мерките од страна на дел од ...
сите 333 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 134 | | | веќе видена

Паричните права од социјална и детска заштита за месец мај ќе бидат предвреме исплатени. Министерството за труд и социјална политика ги известува корисниците ...
сите 102 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Известување за работно време на експозитурите на НЛБ Банка од 08.04.2020 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: