УНИБанка со известување до клиентите за скратено работно време на експозитурите

УНИБанка ги известува своите клиенти дека сите експозитури на Банката ќе работат со скратено работно време, од понеделник до петок од 08:00 часот до 12:00 ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка АД – Скопје ги известува своите клиенти дека по повод престојните велигденски празници, филијалите на Банката нема да работат на 17.04.2020 ...
| | веќе видена | слични

Апликацијата, токенот и добивањето кориснички пристап се бесплатни за клиентите. Стопанска банка АД Скопје го испрати следново соопштение во врска со нивната ...
| | веќе видена | слични

Во борбата против COVID-19 повеќе од кога било претходно, клиентите сакаат да ги користат дигиталните услуги за брзо, лесно и безбедно да управуваат со своите ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во актуелната состојба на пандемија предизвикана од КОВИД-19 и во услови кога посетата на филијали не се препорачува, клиентите на Халкбанк АД Скопје можат ...
| | веќе видена | слични

Клиентите на Комерцијална банка АД Скопје ќе може да ги вршат бесплатно сите денарски налози за физички лица пуштени кон резиденти преку Интернет банка и ...
| | веќе видена | слични

Живееме во исклучително тешки времиња кога државата се соочува со пандемија на коронавирус, а токму здравствените работници се оние кои се на првата борбена ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Во услови на пандемија на вирусот Covid-19, а со цел да излезе во пресрет на потребите на своите клиенти, НЛБ Банка воведе нова услуга за лична достава на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Со оваа услуга, на клиентите им е овозможено да ја добијат обновената картичка на рака, на домашна адреса,  без потреба да посетуваат експозитура. За да се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Отворивме по пропис, растојание метар и пол од маса, со дезинфекциски средства, без задржување на шанк, носење заштита. Буквално презедовме и правиме сè како ...
сите 333 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски, денеска учествуваше во работата на Советот за безбедност, свикан од претседателот на ...
сите 470 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 57 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 169 | | | веќе видена

Директорот на Државниот пазарен инспекторат Стојко Пауновски на денешната вонредна прес-конференција, по одлуката на Владата вчера да бидат отворени ...
сите 249 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп денеска изјави дека демонстрантите кои протестираат против смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд, за време на полициското ...
сите 199 | | | веќе видена

Што се случува со коронавирусот во Македонија е прашањето кое често се поставува последниве недели од кога почна да се зголемува бројот на новозаразени по ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УНИБанка со известување до клиентите за скратено работно време на експозитурите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: