Даглас Коста може да се пресели во Манчестер сити


Француските медиуми објавија пред некој ден дека Калиду Кулибали веќе е договорен со Пари Сен Жермен за преселба во Париз, а Наполи би добил 75 милиони евра ...
| | веќе видена | слични

Пеп Гвардиола се соочува со најголемата тага по смрта на неговата мајка, но сепак и во таква ситуација тој покажа пред се каков човек е, секоја чест. Имено тој ...
| | веќе видена | слични

Останато

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 157 | | | веќе видена

Сите анкети покажуваат дека 75% од граѓаните велат дека во Македонија не треба да има брзи парламентарни избори, првентивно затоа што луѓето сеуште се ...
сите 653 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Националното координативно тело на Црна Гора, синоќа по предлог на Институтот за јавно здравје одлучи дека од 1 јуни ќе биде дозволен влезот на странци во Црна ...
сите 290 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Даглас Коста може да се пресели во Манчестер сити

Од:
До кого (е-маил):
Порака: