Еве како Карлеуша го замислува светот после коронавирусот - Нејзиното предвидување предизвика БУРА ОД РЕАКЦИИ

Пејачката Јелена Карлеуша овие денови во карантин одлучи се повеќе време да поминува со своите фанови дружејќи се преку социјалните мрежи.Таа овие денови освен ...
| | веќе видена | слични

Не минува ниту еден ден Јелена Карлеуша да не се појави со секси пост на Инстаграм предизвикувајки лавина коментари од нејзините обожаватели и хејтери.Таа ...
| | веќе видена | слични

Ана Стојанова е девојката која како фитнес инструктор, модел и советник за здрава исхрана, се наметна на социјалните мрежи и тоа со одлична примарна идеја – да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката Јелена Карлеуша времето во карантин го користи за одмор, но и за објавување на провокативни фотки на социјалните мрежи, на радост на машкиот пол кои ...
| | веќе видена | слични

Сораја и понатаму од изолација не престанува да објавува сексипилни фотографии и видеа од себеси.Но во селекција и објавување на постари фотографии пред ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Нивес Целзиус најде начин како да го искористи времето во изолација.Пред целосно да се разголи, Нивес објави фотографија од балконот на својот Инстаграм ...
| | веќе видена | слични

Поради епидемијата со коронавирусот, фудбалерот Душко Тошиќ своето време го поминува заедно со семејството во вилата на Дедиње. Тошиќ се труди да ја одржува ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Mинистерот за здравство Венко Филипче не даде конкретен одговор на прашањето дали трудниците треба или не да се вратат на работните места од 1 јуни. Според ...
сите 324 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче денеска имал средба со семејството на Емилија Динева од Дојран, жената која почина од последици по сообраќајна несреќа и ...
сите 232 | | | веќе видена

Скринингот што го спроведуваат здравствените власти, а се однесува на вработените во градинките и во установите за згрижување стари лица покажа дека има еден ...
сите 364 | | | веќе видена

Д-р Ристо Симеонов, детски хирург, изведе успешна бубрежна трансплантација на пациент со вродена аномалија – валвула на задна уретра. Интервенцијата ја изведе ...
сите 85 | | | веќе видена

Економијата покажува се позагрижувачки податоци, односно првите два пакети воопшто не му помогнале на бизнисот, а третиот е само обид за предизборен поткуп, ...
сите 122 | | | веќе видена

Нова искра во односите меѓу Бугарија и Русија предизвика рускиот патријарх Кирил со именувањето на светите браќа Кирил и Методиј како словенски учители при ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве како Карлеуша го замислува светот после коронавирусот - Нејзиното предвидување предизвика БУРА ОД РЕАКЦИИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: