Предизвик на Божинов: Жонглирање со куче во рацете (Видео)


Долгата изолација и седење дома, затворен во четири ѕида, со недостаток на физичка, непосредна комуникација со други луѓе надвор од семејстото човек може да ...
| | веќе видена | слични

Скоро сите спортски натпреварувања се одложени, прекинати поради пандемијата на коронавирусот. Луѓето ширум светот се наоѓаат во домашна изолација, карантин со ...
| | веќе видена | слични

И, ако планирате да ги шишате вашиот сопруг, дечко, татко или брат, упатството за машки фризури доаѓа лично од фризерот на Ким Кардашијан, Џеј.Ло и многу други ...
| | веќе видена | слични

Некогашниот член на Вардар, сегашен ракометар на Пик Сегед, Хорхе Македа и неговата сопруга за време на коронавирус се активни на социјалните мрежи. Тие ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на серијата “Elite”, 20-годишната Естер Експозито објавила видео снимка на Инстаграм и со неа ги срушила сите рекорди. Имено, таа во новото Инстаграм ...
| | веќе видена | слични

 Уште пред некое време дознавме дека Брус Вилис го минува со поранешната сопруга Деми Мур и нивните деца. 65-годишниот актер беше 13 години во брак со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Седмичниот билтен на Центарот за јавно здравје од Охрид што ги опфаќа општините Охрид, Дебрца, Струга, Вевчани, Дебар и Центар Жупа покажува дека во периодот ...
сите 473 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, на средбата со пензионери во населбата Автокоманда, во скопската Општина Гази Баба, зборуваше за Програмата на ...
сите 182 | | | веќе видена

Носителот на изборна единица 3, Игор Јанушев денес оствари посета во општина Лозово каде што посочи дека ВМРО-ДПМНЕ ќе се залага преку своите советници да бара ...
сите 354 | | | веќе видена

„Ние сме гаранти на сите договори за тоа што директно премиерот Заев го потпиша Договорот за добрососедство со Бугарија, а Министерот Димитров го потпиша ...
сите 203 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, носител на листата на кандидати за пратеници од ИЕ 4, вечерва гостуваше на телевизија Алфа на емисијата ...
сите 204 | | | веќе видена

ДУИ и нејзиниот лидер, Али Ахмети немаат намера да се повлечат од барањето за прв премиер Албанец. И покрај негувањата и цврстите ставови од двајцата ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Предизвик на Божинов: Жонглирање со куче во рацете (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: