„Поништете ја сезоната без првак, спортот се игра за публика“

Уште од претходно е познато дека играчот на Милан побара да тренира со екипата на Хамарби од Шведска . Еден од најискусните светски фудбалери Златан Ибрахимови ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Фудбалерот на Сан Хозе, Флоријан Јунгарт, изјави каков впечаток му оставил Златан Ибрахимовиќ кога за прв пат играл против него. Ова, се разбира, се случи кога ...
| | веќе видена | слични

Напаѓачот кој е хит оваа сезона, Ерлинг Халанд зборуваше за далеку поискусниот, Златан Ибрахимовиќ. Халанд посочи дека е импресиониран од начинот на кој Ибра ...
| | веќе видена | слични

Ибрахимовиќ во ноември лани вложи пари и купи 25% од акциите на стокхолмскиот клуб. Тоа ги разгневи навивачите на Малме, родниот, матичен клуб на Златан. Месец ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината – напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ...
сите 426 | | | веќе видена

Игор Јанушев, генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и носител на изборната единица 2 во своето утринско гостување зборуваше за тоа што ВМРО-ДПМНЕ ќе направи по ...
сите 327 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Поништете ја сезоната без првак, спортот се игра за публика“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: