„Поништете ја сезоната и да почнеме нова од почеток“

Уште од претходно е познато дека играчот на Милан побара да тренира со екипата на Хамарби од Шведска . Еден од најискусните светски фудбалери Златан Ибрахимови ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Фудбалерот на Сан Хозе, Флоријан Јунгарт, изјави каков впечаток му оставил Златан Ибрахимовиќ кога за прв пат играл против него. Ова, се разбира, се случи кога ...
| | веќе видена | слични

Напаѓачот кој е хит оваа сезона, Ерлинг Халанд зборуваше за далеку поискусниот, Златан Ибрахимовиќ. Халанд посочи дека е импресиониран од начинот на кој Ибра ...
| | веќе видена | слични

Ибрахимовиќ во ноември лани вложи пари и купи 25% од акциите на стокхолмскиот клуб. Тоа ги разгневи навивачите на Малме, родниот, матичен клуб на Златан. Месец ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 264 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 148 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 262 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Поништете ја сезоната и да почнеме нова од почеток“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: