Не седете дома со скрстени раце, за неколку минути направете држачи за саксии и украсете го балконот


Седите дома и не знаете што да правите со себе. Еве една интересна идеја за оние кои живеат во стан. Направете си само држачи за саксии и украсете си го ...
| | веќе видена | слични

Луѓето превземаат мерки на претпазливост заради корона вирусот, но некои преминале еден чекор подалеку и го направиле тоа што апсолутно не треба. При чистење, ...
| | веќе видена | слични

Роденденот е еден од омилените денови во годината за скоро секое дете. Тоа е денот кога тоа е во центарот на вниманието, кога неговите желби се исполнуваат и ...
| | веќе видена | слични

Роденденот е најубавиот ден од годината за секое дете. Тоа е денот кога му се исполнува по некоја желба, добива подароци, но најважно од сè, значи прослава со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Една од работите што сметаме дека е многу тешка во време на самоизолација е скратеното дружењето со драгите луѓе. Сепак, важно е да се воздржиме од посета на ...
| | веќе видена | слични

Неуредниот плакар може и те како да влијае врз психичкото здравје. Не за џабе велат дека работите кои ги поседуваме „нѐ гушат” Чистењето на вашиот плакар од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лагите на опозициската ВМРО-ДПМНЕ на чело со губитникот Христијан Мицкоски се разобличени. Мицкоски продолжува да реди порази, поразен е и од граѓаните, од ...
сите 265 | | | веќе видена

Во овие моменти има услови да се спроведе пописот на терен, но секој поединец мора да ги почитува безбедносните протоколи, изјави денеска директорот на ...
сите 227 | | | веќе видена

Еве оставам резерва дека може и да не е уценет од стегите на моќ на Зоран Заев.Но факт е дека егото му е преголемо.Толку моќ дадена во партијата долги години ...
сите 263 | | | веќе видена

Премиуерот Зоран Заев денеска објави дека првите дози од руската вакцина Спутник V ќе пристигнат во недела преку ДХЛ. Рече дека станува збор за 3.000 дози од ...
сите 276 | | | веќе видена

Три граѓански здруженија бараат темелна и брза истрага за институционалните пропусти околу недостапноста на органите за прогон на поранешниот директор на ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не седете дома со скрстени раце, за неколку минути направете држачи за саксии и украсете го балконот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: