Припадниците на овој хороскопски знак имаат најмногу шанси да станат богати и познати


Еден хороскопски знак има подобри шанси од сите останати да стане позната личност. Спроведено е дури и истражување кое го потврдило тоа. Луѓето кои се родени ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Доколку а работното поле некои работи ви се нејасни, денеска би требало да водите сметка околу тоа. Денот кој е пред вас може да ви донесе добри промени ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Имате големи и добри идеи. Потребна ви е помош од деловниот партнер за да можете да ги спроведете. Во љубовта ве очекуваат сиви денови, но ...
| | веќе видена | слични

Како да се преживее изолацијата? Ѕвездите го имаат одговорот на тоа прашање. Откријте што му е потребно на секој хороскопски знаци додека е во изолација и како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пандемијата со која се соочуваме моментално, во целост ни го промени секојдневиеето.Самоизолацијата влијае различно на секого, па додека некој ја обожава и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пандемијата со Ковид-19 трае со месеци, а во Македонија во јуни беше забележан значаен пик на бројот на заболени, но и на бројот на смртни случаи. Само во овој ...
сите 158 | | | веќе видена

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 263 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва од Прилеп кажа дека граѓаните на 15 јули избираат помеѓу потрошени политичари и луѓе кои имаат план, визија, ...
сите 345 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 88 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Припадниците на овој хороскопски знак имаат најмногу шанси да станат богати и познати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: