Пациент од Штип нападнал медицинска сестра на Клиника во Скопје

4 копии

Останато

Кон крај на летото се очекува да се постигне колективен имунитет со вакцинирани половина од полнолетните граѓани. Вакцинацијата во моментот е забавена поради ...
сите 349 | | | веќе видена

Професорот Љубомир Цуцуловски на социјалните мрежи реагираше на најновите информации дека ќе се отвори повторно Уставот. Не е тефтер. Крајно време е Заев, ...
сите 356 | | | веќе видена

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пациент од Штип нападнал медицинска сестра на Клиника во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: