Кога нешто сакаат немилосрдни се: Хороскопски знаци, кои се ќе направат да дознаат што ги интересира


Упорни но и напорни...Во астрологијата овие знаци во Зодјакот се обично детективи, истражувачки новинари и научници. Овен Овенот може да остане фиксиран на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Пандемијата со која се соочуваме моментално, во целост ни го промени секојдневиеето.Самоизолацијата влијае различно на секого, па додека некој ја обожава и ...
| | веќе видена | слични

Оваа недела планетата Венера, која свети во знакот на Близнаци, е подготвена да им даде многу емоции на сите воздушни знаци. А вие, во кој знак сте родени? ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Како ќе ви помине првиот ден од викенд карантинот? На кои обврски да обрнете внимание, а за што да не се оптоварувате? Прочитајте си го дневниот хороскоп. ...
| | веќе видена | слични

Сите имаат своја мрачна страна. Некои од нас водат проблематични животи, некои пак имаат вознемирувачки мисли, а други не можат да избегнат неволја дури и кога ...
| | веќе видена | слични

Досадно ви е дома? Веројатно сè уште не сте го пронашле вистинската занимација што ќе ве исполни. За голема среќа хороскопот секогаш има решение, па да видиме ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на собир во општина Центар вечерва порача дека правдата мора да завладее насекаде низ Македонија, во секој ...
сите 465 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 237 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски, на средбата со пензионери во населбата Автокоманда, во скопската Општина Гази Баба, зборуваше за Програмата на ...
сите 220 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога нешто сакаат немилосрдни се: Хороскопски знаци, кои се ќе направат да дознаат што ги интересира

Од:
До кого (е-маил):
Порака: