Мартинез заминува, започна преговори со поранешниот клуб


Филипе Кутињо во моментов игра на позајмица во Баерн, но скоро сигурно ќе се врати во Барселона на крајот на сезоната. Баерн има опција да го купи неговиот ...
| | веќе видена | слични

Баерн Минхен планира да го купи најдобриот и најскап играч на Баер Леверкузен, Каи Хаверц, и за него ќе направи исклучок од политиката што ја најави да не ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Баерн Минхен, Херберт Хајнер изрази задоволство од продолжување на договорот со напаѓачот на тимот, Томас Милер. – Продолжувањето на договорот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Каи Хаверц е убедливо најголемата млада ѕвезда во Бундеслигата и со свои 20 години се издвои како еден од најголемите светски таленти, а фактот што не планира ...
| | веќе видена | слични

Каи Хаверц е еден од најталентираните млади Германски фудбалери. ВО моментов настапува за тимот на Баер Леверкузен, но „фармацевтите“, тешко дека ќе можат да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во земјава вчера беа потврдени 180 нови случаи на позитивни од Ковид-19, што е најголем број од почетокот на епидемијата досега, но министерот за здравство ...
сите 732 | | | веќе видена

„Негативна“, ова го објави на својот фејсбук профил новинарката Душица Мрѓа, откако гостин во нејзината телевизиска емисија беше потпретседателот на СДСМ, ...
сите 452 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 351 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 420 | | | веќе видена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети на 18-годишнината од партијата посака Албанец за премиер. Ова побуди низа реакции кај политичките субјекти во земјава. СДСМ како ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мартинез заминува, започна преговори со поранешниот клуб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: