Кавани како слободен играч се враќа во Италија?

Пред само еден месец фудбалот најнормално се играше, а потоа сè запре. Пандемијата од коронавирус предизвика најголема катастрофа во светот од Втората светска ...
| | веќе видена | слични

Француските медиуми објавија пред некој ден дека Калиду Кулибали веќе е договорен со Пари Сен Жермен за преселба во Париз, а Наполи би добил 75 милиони евра ...
| | веќе видена | слични

Францускиот шампион ПСЖ исто така одлучи да ги намали платите на фудбалерите. Раководството на тимот на ПСЖ се одлучи на интересен потег, па така на играчите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога е во прашање Мауро Икарди секогаш има многу контроверзи и се крева многу прашина, врева, галама, па така е и сега по однос на тоа дали тој ќе остане во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Скандалозните фотографии од скопските кафеани каде синоќа се правеле забави, беа причина, министерот за здравство Венко Филипче, да изрази каење за нивното ...
сите 361 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 187 | | | веќе видена

Скопје, 29. мај 2020 (Inpress) – Советот за безбедност утре напладне во претседателската вила „Водно“ ќе одлучува за евентуалното продолжување на вонредната ...
сите 406 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 97 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 198 | | | веќе видена

Техничкиот министер за внатрешни работи, Наќе Чулев, до Основното јавно обвинителство доставил поднесок со кој бара да се спроведе истрага во Агенцијата за ...
сите 356 | | | веќе видена

Хрватскиот завод за јавно здравје објави детални препораки за одржување на свадби кои од неодамна повторно се дозволени во Хрватска. Дел од препораките се ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кавани како слободен играч се враќа во Италија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: