Баерн Минхен и Милер блиску до нов договор


2 копии

Претседателот на Баерн Минхен, Херберт Хајнер изрази задоволство од продолжување на договорот со напаѓачот на тимот, Томас Милер. – Продолжувањето на договорот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Каи Хаверц е убедливо најголемата млада ѕвезда во Бундеслигата и со свои 20 години се издвои како еден од најголемите светски таленти, а фактот што не планира ...
| | веќе видена | слични

Каи Хаверц е еден од најталентираните млади Германски фудбалери. ВО моментов настапува за тимот на Баер Леверкузен, но „фармацевтите“, тешко дека ќе можат да ...
| | веќе видена | слични

Мануел Нојер го налути раководството на Баерн Минхен со односот за време на преговорите за нов договор. Како што пренесува „Билд“, челниците и тоа како се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Доктор Никола Пановски во гостувањето во „Утрински брифинг“ тврди дека веднаш треба да се врати полицискиот час од 21 часот и да се контролира движењето во ...
сите 356 | | | веќе видена

И други министри биле против препораката на Комисијата за заразни болести за неколкудневен карантин изминатиот викенд, откри министерот за внратрешни работи ...
сите 187 | | | веќе видена

Скопје, 29. мај 2020 (Inpress) – Советот за безбедност утре напладне во претседателската вила „Водно“ ќе одлучува за евентуалното продолжување на вонредната ...
сите 454 | | | веќе видена

Првата трансплантација на срце која се направи во земјава со заедничка акција на јавното и приватно здравство ги подгреа надежите дека дарувањето и ...
сите 97 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 198 | | | веќе видена

Техничкиот министер за внатрешни работи, Наќе Чулев, до Основното јавно обвинителство доставил поднесок со кој бара да се спроведе истрага во Агенцијата за ...
сите 354 | | | веќе видена

Хрватскиот завод за јавно здравје објави детални препораки за одржување на свадби кои од неодамна повторно се дозволени во Хрватска. Дел од препораките се ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Баерн Минхен и Милер блиску до нов договор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: