Кавани пред трансфер: „Парите не се важни, тој сака да дојде“


4 копии

Барселона веќе има еден од најдобрите голмани на светот, фантастичниот Марк Андре Тер Штеген. Исто така, тука е и неговата замена, искусниот Нето, па малкумина ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот Вилијан нема среќа со Барселона и веројатно никогаш нема да заигра за еден од најдобрите клубови на планетата, откако пред две години одби да се ...
| | веќе видена | слични

Бразилскиот фудбалер Вилијан потврди пред неколку дена дека ќе го напушти Челзи на крајот од оваа сезона. Договорот на Бразилецот со лондонскиот клуб истекува ...
| | веќе видена | слични

Филипе Кутињо забележа значаен пад во својата форма откако го напушти Ливерпул и никако не успеа да се врати во посакуваниот ритам, па по променливата етапа ...
| | веќе видена | слични

Јасно е дека Луис Суарез се наоѓа во последните години од својата фудбалска кариера и голема е веројатноста тој да си замине од редовите на Барселона оваа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 300 | | | веќе видена

Во пресрет на евентуалната нова лидерска средба од владејачката коалиција предводена од СДСМ, велат дека нема отстапки од избори на 5 јули, бидејќи на државата ...
сите 620 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 154 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп е единствениот кој има право да се повика на Законот за бунт и доколку е потребно, ќе го искористи, изјави портпаролката на ...
сите 224 | | | веќе видена

Граѓани да ги избегнуваат фамилијарните собири и да не ги одбиваат тестирањата за Ковид-19. Демократската унија за интеграции денеска упати ваков апел до ...
сите 203 | | | веќе видена

Сопственикот на локалот кој ноќеска го угости Христијан Мицкоски спротивно на протоколите, се соочува со кривична одговорност. По тензичната вечер на улицата ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кавани пред трансфер: „Парите не се важни, тој сака да дојде“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: