Јувентус се вклучи во трката за Вилијан


Хрватскиот фудбалер кој исто така ги почитува препораките и останување во домашни услови со цел да се спречи ширењето на коронавирусот, објави една интересна ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Барселона веќе има еден од најдобрите голмани на светот, фантастичниот Марк Андре Тер Штеген. Исто така, тука е и неговата замена, искусниот Нето, па малкумина ...
| | веќе видена | слични

Хрватот Иван Ракитиќ никогаш посебно не бил некој миленик на навивачите на Барселона, меѓутоа сега дефинитивно го навлече бесот со една објава на својот ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот Вилијан нема среќа со Барселона и веројатно никогаш нема да заигра за еден од најдобрите клубови на планетата, откако пред две години одби да се ...
| | веќе видена | слични

Иван Ракитиќ често пати се поврзуваше со заминување од Барселона, а после последната негова објава на социјалните мрежи тој доби големи критики од навивачите ...
| | веќе видена | слични

Бразилскиот фудбалер Вилијан потврди пред неколку дена дека ќе го напушти Челзи на крајот од оваа сезона. Договорот на Бразилецот со лондонскиот клуб истекува ...
| | веќе видена | слични

Филипе Кутињо забележа значаен пад во својата форма откако го напушти Ливерпул и никако не успеа да се врати во посакуваниот ритам, па по променливата етапа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште едно лице почина од коронавирус во Србија во последните 24 часа, а потврдени се и 48 нови случаи на заразени со вирусот во земјата. Според извештаите на ...
сите 788 | | | веќе видена

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 440 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 293 | | | веќе видена

Гордана Димитриеска Кочоска, заменик-министерката за финансии во техничката влада од редовите на опозицијата, синоќа во гостувањето на телевизија Алсат потврди ...
сите 633 | | | веќе видена

Од синоќа во 21 часот тече 80-часовниот полициски час за граѓаните на сите општини во градот Скопје, околните скопски општини Арачиново, Зелениково, Илинден, ...
сите 174 | | | веќе видена

Директорот на Државниот пазарен инспекторат Стојко Пауновски денеска информира дека на двајцата инспектори кои вчера вршеле надзор во угостителскиот објект ...
сите 41 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп е единствениот кој има право да се повика на Законот за бунт и доколку е потребно, ќе го искористи, изјави портпаролката на ...
сите 206 | | | веќе видена

Граѓани да ги избегнуваат фамилијарните собири и да не ги одбиваат тестирањата за Ковид-19. Демократската унија за интеграции денеска упати ваков апел до ...
сите 201 | | | веќе видена

Сопственикот на локалот кој ноќеска го угости Христијан Мицкоски спротивно на протоколите, се соочува со кривична одговорност. По тензичната вечер на улицата ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус се вклучи во трката за Вилијан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: