Ѕвезда на Гранд од тимот на Ѓорѓе Давид шокирала со изјава: ’Мислам дека тој нема корона вирус...

Ѓорѓе Давид кој секојдневно се јавува од болница за да ја извести јавноста за својата здравствена состојба и на начин како ги предупредува луѓето да се чуваат, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Еден од членовите до жирито во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ рокерот Ѓорѓе Давид конечно се врати дома.По две недели поминати во болница заради корона вирусот тој ...
| | веќе видена | слични

Пејачот и дел од жирито во „Ѕвездите на Гранд“, рокерот Ѓорѓе Давид веќе две недели е хоспитализиран во Белграт и се лекува од корона вирус.Тој постојано ги ...
| | веќе видена | слични

Рокерот Ѓорѓе Давид веќе две недели се бори против коронавирусот на одделението на пулмологија на Клиничкиот центар на Србија. Како што се наведува, засега се ...
| | веќе видена | слични

Домаќинот на популарното музичко шоу, „Ѕвездите на Гранд“, Воислав Воја Недеjковиќ, откри дека поминува денови во самоизолација предизвикана по прогласувањето ...
| | веќе видена | слични

Останато

Речиси 70 отсто од новите случаи се од познати кластери. Непочитување на мерките е причината за пиковите. Mожен е карантин и полициски час во критичните ...
сите 607 | | | веќе видена

Во однос на прес конференцијата на Зоран Заев имам многу да кажам, а сѐ се сведува на тоа дали живеете подобро, дали имате доволно пари, дали ви ги исполнија ...
сите 171 | | | веќе видена

Историската црква „Сент Џон“, позната и како претседателска црква затоа што се наоѓа недалеку од Белата куќа, беше опожарена и оштетена за време на мирните ...
сите 411 | | | веќе видена

Директорката на Управата за јавни приходи, Сања Лукаревска ги демантира дезинформациите кои излегоа во јавност дека тестирањето за коронавирус го направила ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕвезда на Гранд од тимот на Ѓорѓе Давид шокирала со изјава: ’Мислам дека тој нема корона вирус...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: