Мицкоски: Мерките на владата се далеку од доволни


7 копии
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ќе оствари билатерална средба со Петер Сијарто, министер за надворешни работи на Унгарија, кој е во работна посета на Скопје. По ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес ќе одржи билатерална средба со Петер Сијарто, министер за надворешни работи на Унгарија. Средбата ќе се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил исрази благодарност до сите оние кои се во првите редови во борбата со коронавирусот.Сите ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Сопственикот на теретаната „Проџект Фит Скопје“ преку статус на Фејсбук вели дека со Мицкоски се познаваат од мали нозе, а во теретаната бил за да се договорат ...
| | веќе видена | слични

Мирко Петровски, сопственикот на теретаната каде вежба лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на Фејсбук напиша дека со Мицкоски се сретнале во теретана за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Политиканството и партискиот маркетинг за Мицкоски се поважни од здравјето на граѓаните. Мицкоски е поголем лажго и од Никола Груевски, излегува на прес ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Политиканството и партискиот маркетинг за Мицкоски се поважни од здравјето на граѓаните,реагираат од СДСМ на прес конференцијата на лидерот на ВМРО–ДПМНЕ, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Светската здравствена организација ги категоризираше епидемиолошки најзагрозените градови во Македонија.Според степенот на ризик, Скопје како главен град е во ...
сите 505 | | | веќе видена

Во очекување на целата јавност да ја соопшти новата точна бројка на новозаразени од коронавирус во земјава, министерот за здравство Венко Филипче тукушто на ...
сите 278 | | | веќе видена

СДСМ е најголемиот кластер на коронавирусот во земјава. Денеска имаше нов пик од 101 заразен граѓанин, жртви на предвременото започнување на кампања на СДСМ и ...
сите 259 | | | веќе видена

И покрај мирните дневни протести, ноќта ја одбележа насилство и кражби и покрај полицискиот час во повеќето американски градови во обид да се одржи редот по ...
сите 342 | | | веќе видена

Заменик министерот за надворешни работи Андреј Жерновски во отвореното студио изјави дека не очекува Бугарија да го блокира почетокот на преговорите на земјава ...
сите 452 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 123 | | | веќе видена

По сознанија дека некои од хотелите ќе ги отворат вратите за гостите, инспекторите од Државниот пазарен инспекторат, уште синоќа излегоа на терен и поднесоа ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски: Мерките на владата се далеку од доволни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: