Модернизирана Alfa Romeo Giulia GT Junior на електричен погон


Доколку ви е потребна причина за насмевка, можеби ќе ја пронајдете во следната фотографија. Станува збор за фотографија направена од страна на Цесна Куц. На ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на Радомир Антиќ го испрати последниот поздрав за нејзниот сопруг. Радомир Антиќ овој свет го напушти вчера на 72 години, а денес од него се прости ...
| | веќе видена | слични

Северина дефинитивно не мирува за време на самоизолацијата во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба, каде што престојува со сопругот Игор Којиќ.Таа викендов ...
| | веќе видена | слични

62-годишниот холивудски актер Алек Болдвин заедно со сопругата Хиларија го чекаат своето петто дете. Оваа вест пристигна 4 месеци откако инструкторката по јога ...
| | веќе видена | слични

61-годишниот актер Алек Болдвин и неговата 35-годишна сопруга го чекаат петтото дете. Неговата сопруга убавите вести ги објавила на својот Инстаграм профил. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Двајцата пациенти на кои во саботата им беше изведена трансплантација на бубрег од починат донор се во добра и стабилна здравствена состојба. Од Клиниката за ...
сите 278 | | | веќе видена

Секое одолжување на изборите е на штета на здравјето на граѓаните, на штета на економијата и на демократијата. Лесно е да се направи разлика меѓу оние што само ...
сите 531 | | | веќе видена

Министерот Наќе Чулев денеска оствари работна средба и ги посети полициските службеници кои се распоредени на полициските пунктови во околината на Тетово и ...
сите 268 | | | веќе видена

Фотографиите и прилозите од вчерашното празнување во верските храмови и пред нив се повторно загрижувачки. И покрај апелите на здравствените институции да нема ...
сите 260 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, упати честитка по повод одбележувањето на 24 Мај, Денот на словенските просветители Св. Кирил ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Модернизирана Alfa Romeo Giulia GT Junior на електричен погон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: