Поглед во тјунираниот Volkswagen Golf GTI кој развива 380 коњски сили


2 копии

Вториот електричен џип на Audi пристигна на европскиот пазар во предвидениот рок, а во Германија ќе се продава по цена од 71,350 евра. Автомобилските компании ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 646 | | | веќе видена

Додека на светско ниво бројот на заболени опаѓа, кај нас расте со брзина на светлината и достигнува рекорден број на заболени.Мерките се катастрофални, ...
сите 283 | | | веќе видена

Новата реалност го смени светот, но не и македонските политички лидери – сите се за избори, но датум нема. Како по навика, партиите немаат договор, а власта и ...
сите 468 | | | веќе видена

Убиството на Џорџ Флојд ги крена граѓаните на САД на масовни протести во кои бараат конечно да се искорени расизмот. Веќе неколку дена низ речиси сите големи ...
сите 118 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поглед во тјунираниот Volkswagen Golf GTI кој развива 380 коњски сили

Од:
До кого (е-маил):
Порака: