Не се плаши од коронавирусот – Бела Хадид во бикини прима витамин Д од сончевите зраци


Нема прашува за коронавирусот, Бела Хадид во бикини прима витамин Д преку сончевите зраци. Бела Хадид го предизвикува коронавирусот со излегување надвор во ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на Радомир Антиќ го испрати последниот поздрав за нејзниот сопруг. Радомир Антиќ овој свет го напушти вчера на 72 години, а денес од него се прости ...
| | веќе видена | слични

Северина дефинитивно не мирува за време на самоизолацијата во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба, каде што престојува со сопругот Игор Којиќ.Таа викендов ...
| | веќе видена | слични

62-годишниот холивудски актер Алек Болдвин заедно со сопругата Хиларија го чекаат своето петто дете. Оваа вест пристигна 4 месеци откако инструкторката по јога ...
| | веќе видена | слични

61-годишниот актер Алек Болдвин и неговата 35-годишна сопруга го чекаат петтото дете. Неговата сопруга убавите вести ги објавила на својот Инстаграм профил. ...
| | веќе видена | слични

 Ова прекрасно семејство се труди на секој начин да си го направи забавно времето дома. Дали вашиот партнер би прифатил ваков предизвик? Италијанската ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Зголемувањето на бројот на дијагностицирани во изминатите денови се должи на непочитување на рестриктивните мерки од претходната фаза рече вечерва техничкиот ...
сите 307 | | | веќе видена

Датумот на изборите е детерминиран со уредбата со законска сила која има важење до завршување на вонредната состојба. Во оној момент кога ќе заврши вонредната ...
сите 403 | | | веќе видена

Владата на денешната седница донесе одлука со која oд утре целосно престанува да важи Одлуката за ограничување на движењето на граѓаните, соопшти министерот за ...
сите 234 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 200 | | | веќе видена

Намалениот морталитет, леталитет којшто ги следи европските и светските трендови е еден од факторите што не натера да размислуваме за олабавување на ...
сите 295 | | | веќе видена

Да не се промовираат мерки чие спроведување е во тек и со кои јавноста е веќе запознаена, како и мерки кои не се непосредно поврзани со санирање на последиците ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не се плаши од коронавирусот – Бела Хадид во бикини прима витамин Д од сончевите зраци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: