Рио посочи кој клуб би бил идеален за Кутињо: Премиер лигата би го спасила, би рекол…

Поранешниот фудбалер на Манчестер Јунајтед и стручен аналитичар за медиумите на Островот, Рио Фердинанд смета дека Фелипе Кутињо треба да се врати во Премиер ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на УЕФА, Александар Чеферин изјави дека нема шанси на Ливерпул да му биде одземена титулата во Премиерлигата оваа сезона, дури и ако ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лук Шо го навлече гневот меѓу фановите на Ливерпул со изјавата со која побара Премиер лигата да ја поништи оваа натпреварувачка сезона, но во видео разговорот ...
| | веќе видена | слични

Се кројат планови за тоа како да продолжи Премиерлигата за да се комплетира актуелната сезона која во моментов е суспендирана како дел од мерките за спречување ...
| | веќе видена | слични

Лук Шо неодамна даде изјава со која го навлече гневот на навивачите на Ливерпул, имено тој е од оние кои сметаат дека Премиер лигата треба да ја поништи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Ливерпул стравуваа дека поради целата збрка со коронавирусот би можеле да останат без титулата во Премиер лигата која ја чекаат цели 30 години. Постои ...
| | веќе видена | слични

Манчестер јунајтед ќе загуби најмногу пари со кризата со Коронавирусот и според проценките на експертите за финансии, Црвените ѓаволи ќе имаат загуба од околу ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СЕ ЗГОЛЕМИ БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОРОНАВИРУСОТ Денеска во земјава се регистрирани нови 89 позитивни случаи на коронавирусот, пренесуваат медиумите. Од ...
сите 663 | | | веќе видена

Француските угостители се подготвуваат за повторно отворање на нивните локали, предвидено со втората фаза за излегување од изолацијата воведена поради ...
сите 224 | | | веќе видена

Во однос на прес конференцијата на Зоран Заев имам многу да кажам, а сѐ се сведува на тоа дали живеете подобро, дали имате доволно пари, дали ви ги исполнија ...
сите 179 | | | веќе видена

Бојан Јовановски се надева на ослободителна пресуда бидејќи смета дека Обвнителството нема никакви докази. Доколку пак биде осуден тоа ќе биде поради тоа што ...
сите 184 | | | веќе видена

Вонредната состојба во земјата е продолжена за 14 дена, но ако нема ново продолжување, немаме избор, законот е јасен, изборите треба да се одржат на 5 јули, ...
сите 467 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 201 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рио посочи кој клуб би бил идеален за Кутињо: Премиер лигата би го спасила, би рекол…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: