Синот на Лепа Брена прослави роденден во изолација


Северина дефинитивно не мирува за време на самоизолацијата во куќата на свекорот Драган Којиќ – Кеба, каде што престојува со сопругот Игор Којиќ.Таа викендов ...
| | веќе видена | слични

 Ова прекрасно семејство се труди на секој начин да си го направи забавно времето дома. Дали вашиот партнер би прифатил ваков предизвик? Италијанската ...
| | веќе видена | слични

 Позираат голи само со перница на себе, која со помош на ремен ја претвораат во фустан. На Инстаграм кружи нов предизвик каде девојките од перница со помош на ...
| | веќе видена | слични

 Деми Мур и Брус Вилис се разведени, но го даваат најдоброто од себе за да го задржат семејството заедно. Всушност, актерите одлучиле и заедно да ја поминат ...
| | веќе видена | слични

 Идиличниот семеен живот на Џастин Трудо докажува дека е можно да се биде успешен и на професионален и на приватен план. Канадскиот премиер веќе години ...
| | веќе видена | слични

 Аделина Тахири, на 4-ти април го прослави нејзиниот 28-ми роденден. Нo, како што добро знаат сите родени овој период, сега е невозможно да направите ...
| | веќе видена | слични

 Во карантински концерт од дома, Северина ги размрда и расположи фановите со песна и танц посветен на сите земји од регионот. Северина секој викенд се снима ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за здравство апелира до граѓаните да ги почитуваат во целост мерките и препораките за заштита од коронавирусот. На вчерашната прес-конференција, ...
сите 359 | | | веќе видена

„Јас во СДСМ сретнав многу добри луѓе, многу квалитетни луѓе. Сретнав луѓе кои се со огромни квалитети, луѓе кои сакаат промени, но тие луѓе ги нема во врвот ...
сите 174 | | | веќе видена

Со засега двајца од повисоките функционери во партијата заразени, технички премиер повторно приморан да седи дома, сите кандидати од цела изборна единица во ...
сите 151 | | | веќе видена

Речиси една недела мина откако по посебени протоколи угостителските објекти ги отворија вратите за посетителите, но според тоа што може да се забележи повеќето ...
сите 203 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синот на Лепа Брена прослави роденден во изолација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: