Идеалните 11 на Мбапе: Составот е страшен!

3 копии

Легендарниот поранешен фудбалер на Милан и Реал Мадрид, Рикардо Кака беше натеран да направи избор за вечната дилема во фудбалот, Кристијано Роналдо или Лионел ...
| | веќе видена | слични

Шпанска „Марка“ во време кога нема спортски случувања направи една интересна анкета во која го избираше најдобриот фудбалер во историјата. Победник во нивната ...
| | веќе видена | слични

Неколкудневната анкета на „Марка“, односно гласање за тоа кој е најдобриот фудбалер во историјата, заврши. Победник е никој друг туку Кристијано Роналдо. Таа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во последните неколку недели секојдневно во земјава се бележат по речиси двесте нови случаи на заразени со Ковид-19. И покрај мерките за носење маска и држење ...
сите 599 | | | веќе видена

Нашата земја сега е призната од целиот свет, исто како и јазикот и идентитетот. Затоа, тие не треба да се прават патриоти. Ова го порача лидерот на СДСМ Зоран ...
сите 412 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 39 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Идеалните 11 на Мбапе: Составот е страшен!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: