Полицаец моли бабичка да се врати дома


Веќе една недела во Перу нема починати од коронавирусот затоа што го пронашле лекот за коронавирусот, лек што секој го има во својот дом – обична морска сол. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Некогашното раководство на СДСМ повикува на здрав разум и свест, оставка и одговорност по објавувувањето на скандалозното интервју на актуелниот претседател на ...
сите 120 | | | веќе видена

Најголемиот фудбалер на сите времиња, Диего Армандо Марадона почина во средата во Аргентина на 60 годишна возраст. Иако првобитно беше објавено дека славниот ...
сите 347 | | | веќе видена

АстраЗенека соопшти дека соработува со регулаторите во истрагата за давање помала доза на вакцина против коронавирус, бидејќи резултатите беа подобри кај ...
сите 230 | | | веќе видена

Премиерот во заминување, Зоран Заев, е човекот од кој Македонија се срами. Неговата политика на свиткана кичма и пазарење со националните интереси е поразена. ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицаец моли бабичка да се врати дома

Од:
До кого (е-маил):
Порака: