Кејти Пери позирала без шминка, фановите шокирани: „Изгледаш непрепознатливо“

Пејачката Кејти Пери со последната објавена фотографија изненади многу следбеници. На фотографијата се гледа 35-годишната пејачка, која моментално го очекува ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Јелена Карлеуша овие денови во карантин одлучи се повеќе време да поминува со своите фанови дружејќи се преку социјалните мрежи. Таа овие денови ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Деми Роуз продолжува со објавување на провокативни и предизвикувачки фотографии на социјалните мрежи. Манекенката која се прославила во светот благодарение на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јелена Карлеуша деновите ги минува дома со ќерките и сопругот Душко. Но често и е здодевно па како и секоја жена омилено место и е пред огледалото. Пејачката ...
| | веќе видена | слични

Кој би рекол...Јелена Карлеуша со своето семејство, времето го поминува во карантин.Неодамна покажала како со ќерките рипа на трамболин, а сега споделила нешто ...
| | веќе видена | слични

Американската музичка ѕвезда Кети Пери и холивутскиот глумец Орландо Блум чекаат прво дете.Пејачката треба да се породи почетокот на летото. Она што е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерката на Нов Зеланд, Џакинда Ардерн, изјави дека е ужасната од смртта на Џорџ Флојд, изразувајќи задоволство што граѓаните на нејзината земја изразија ...
сите 408 | | | веќе видена

Речиси една недела мина откако по посебени протоколи угостителските објекти ги отворија вратите за посетителите, но според тоа што може да се забележи повеќето ...
сите 287 | | | веќе видена

Со засега двајца од повисоките функционери во партијата заразени, технички премиер повторно приморан да седи дома, сите кандидати од цела изборна единица во ...
сите 158 | | | веќе видена

Да се оди на избори или не прашање е сега. Шекспировата дилема во македонски услови на пандемија се наметнува поради зголемениот број на заболени и починати од ...
сите 504 | | | веќе видена

Француските угостители се подготвуваат за повторно отворање на нивните локали, предвидено со втората фаза за излегување од изолацијата воведена поради ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кејти Пери позирала без шминка, фановите шокирани: „Изгледаш непрепознатливо“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: