Роналдо прво донираше, а сега ги налути Португалците со својот потег (ФОТО)


Кристиано Роналдо во текот на минатата недела донираше милион евра за неколку португалски болници во борбата против пандемијата од коронавирусот. Сепак, без ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо вчера преку социјалните мрежи започна турнир под името „Дневна соба“.Со тоа Роналдо испраќа предизвици на своите фанови, а главно се ...
| | веќе видена | слични

Вчера преку социјалните медиуми Кристијано Роналдо го започна турнирот наречен Дневна соба, или Купот на дневната соба. Роналдо ги предизвикува своите фанови ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо, мегаѕвездата на Јувентус, ги предизвика спортистите ширум светот да му се приклучат во предизвикот да направат што е можно повеќе стомачни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристијано Роналдо вчера се пофали на „Инстаграм“ како Георгина со машинка за шишање му ја средува фризурата , но еден детаљ покажува дека Португалецот не е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Комисијата за заразни болести најдоцна до утре ќе одлучи дали ќе предложи враќање на рестриктивните мерки за време на продолжениот викенд, пред христијанскиот ...
сите 561 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 298 | | | веќе видена

Трамп се закани дека ќе ја испрати војската за да ги угасне протестите во САД, поради смртта на Афроамериканецот Џорџ Флојд. Ако градовите и државите не успеат ...
сите 389 | | | веќе видена

За да се запазат роковите треба да се одржат парламентарни избори на 5-ти јули, повтори синоќа техничкиот премиер Оливер Спасовски, а со истиот став е ...
сите 272 | | | веќе видена

Вечерва во вестите на Канал 5 свое јавување имаше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски посочи дека за да се одржат избори треба два чекори да ...
сите 623 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Роналдо прво донираше, а сега ги налути Португалците со својот потег (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: