Кога Панчев влезе како Македонец и ги „реши“ Грците среде Атина! (ВИДЕО)


Многумина од вас сигурно ја знаат приказната за Дарко Панчев, а ние сега во недостаток на спорт ќе ве потсетиме на истата. Воедно ова е прилика за некој што не ...
| | веќе видена | слични

Црвена Звезда во 1991 година го освои Купот на европските шампиони или денешната Лига на Шампиони. Еден од најзаслужните за тој трофеј на Звезда беше и нашиот ...
| | веќе видена | слични

Судбината сакаше токму Македонецот Дарко Панчев да му го донесе најголемиот успех на српскиот гигант Ц. Звезда. Генерации и генерaции на црвено – белите ...
| | веќе видена | слични

Во ова време на карантин, голем дел од фудбалските ѕвезди се присетуваат на минатото. Таков случај е и Дарко Панчев кој раскажа како ги минал војничките денови ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Микробиологот д-р Никола Пановски, препорачува во скопските општини Чаир, Сарај, Гази Баба и Бутел каде има најмногу заболени од коронавирус, да се стават во ...
сите 527 | | | веќе видена

Националната координаторка за трансплантација д-р Маја Мојсова Мијовска од КАРИЛ и директорот на Универзитетската Клиника за Државна кардиохирургија Проф. д-р ...
сите 226 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев денеска повтори дека во наредниот период МВР ќе објави информации за отворените истраги во кои се инволвирани и ...
сите 267 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога Панчев влезе како Македонец и ги „реши“ Грците среде Атина! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: