Тие две му се најголема подршка: Еве како изгледа невенчаната сопруга на Ѓорѓе Давид со која има ќерка (фото)

Познатиот музичар Ѓорѓе Давид дозна дека е заразен од корона вирус и се наоѓа на оделение за пумологија во Клинички центар на Србија.Најголема подршка освен ...
| | веќе видена | слични

Ѓорѓе Давид кој секојдневно се јавува од болница за да ја извести јавноста за својата здравствена состојба и на начин како ги предупредува луѓето да се чуваат, ...
| | веќе видена | слични

Српскиот музичар Ѓорѓе Давид е еден од заболените со коронавирусот и сместен е на пулмологија на Клиничкиот центар во Белград. Тој шокираше со изјавата дека ...
| | веќе видена | слични

Трчав по станот и јаукав, а потоа прекин на филмот! Ѓорѓе Давид ги открива првите симптоми на корона, каде се заразил и кој се е заразенПејачот Ѓорѓе Давид е ...
| | веќе видена | слични

Ѓорге Давид, член на жирито на шоуто „Гранд“ вели дека поради природата на неговата работа многу патувал а тоа значело и контакти со многу луѓе. Тој често ...
| | веќе видена | слични

Српскиот пеач Ѓорѓе Давид, кој е заболен од Ковид-19, од болницата каде што е згрижен, во видео интервју што го објави „Блиц“, зборува за тоа каде можел да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зголемувањето на бројот на дијагностицирани во изминатите денови се должи на непочитување на рестриктивните мерки од претходната фаза рече вечерва техничкиот ...
сите 306 | | | веќе видена

Датумот на изборите е детерминиран со уредбата со законска сила која има важење до завршување на вонредната состојба. Во оној момент кога ќе заврши вонредната ...
сите 426 | | | веќе видена

Владата на денешната седница донесе одлука со која oд утре целосно престанува да важи Одлуката за ограничување на движењето на граѓаните, соопшти министерот за ...
сите 235 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, три месеци по дијагностицирањето на првиот случај со коронавирусот во нашата држава, оцени дека епидемијата е целосно ...
сите 245 | | | веќе видена

Да не се промовираат мерки чие спроведување е во тек и со кои јавноста е веќе запознаена, како и мерки кои не се непосредно поврзани со санирање на последиците ...
сите 227 | | | веќе видена

Едно е што мисли власта, а друго е што говорат бројките. Ние немаме успешно справување со кризата кога сме рекордери во регионот по починати лица на милион ...
сите 104 | | | веќе видена

Само Костадин Костадинов може да излезе и да бара брзи избори во ден кога имаме 3 нови мртви од коронавирус, се вели со соопштението на ВМРО-ДПМНЕ.Во ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тие две му се најголема подршка: Еве како изгледа невенчаната сопруга на Ѓорѓе Давид со која има ќерка (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: