Huawei го претстави HUAWEI WATCH GT 2e со над 100 режими за тренинг


3 копии
4 копии
2 копии
4 копии
повеќе

Останато

Градоначалникот на Струмица Коста Јаневски, доцна синоќа се обрати до струмичани со, како што рече, најголема молба да ги почитуваат мерките за заштита од ...
сите 150 | | | веќе видена

Oтстранети се недостатоците во критериумите кои ограничуваа искористување на економските мерките донесени од Владата во услови на пандемија, соопштија од ...
сите 163 | | | веќе видена

Се уште се чекаат резултатите од 16-мината вработени на детското одделение од Кочани кои биле во контакт со четиримесечното бебе за кое вчера се потврди дека е ...
сите 44 | | | веќе видена

Земјоделците ќе можат да ги обавуваат работните обврски на своите земјоделски површини и за време на забраната за движење без да вадат дозвола, додека ...
сите 315 | | | веќе видена

Загрижувачко е немањето слух на институциите, за апелите за помош на стопанственици од разни дејности.За жал властите се фокусирани нивните изјави од типот ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Huawei го претстави HUAWEI WATCH GT 2e со над 100 режими за тренинг

Од:
До кого (е-маил):
Порака: