Леброн: Сезоната не може да продолжи директно со плеј-офот


7 копии

Коби Брајант својата кариера ја заврши на фантастичен начин со 60 постигнати поени на пресметката на Јута Џез, дуел по кој одржи специфичен говор кој ќе се ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Пешкирот со кој легендата на Лос Анџелес лејкерс, Коби Брајант одржа проштален говор по неговиот последен натпревар во НБА, на 13 април 2016 година, се продаде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Ги повикувам граѓаните на Куманово, како и во другите градови на земјата, да прифатат дека сега е најважно да ги почитуваме мерките. Бидете уверени дека ако ...
сите 208 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе предлози за издавање казнени налози против вкупно 20 лица за кривично дело – Непостапување според ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Леброн: Сезоната не може да продолжи директно со плеј-офот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: